Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Par krīzēm, bailēm un izvēli

Vai valstī ir politiska krīze? Vai valstī valda tiesiskums, taisnīgums un godaprāts? Vai negodīgi darījumi Latvijā ir izņēmumi vai kļuvuši par sistēmu?
Vai jēdziens “godaprāts” ir savienojams ar jēdziena “politika” izpratni?

Meklējiet atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem!

Vienmēr esmu novērojusi un pārliecinājusies, darot savu darbu, ka vainīgais slēpsies, izvairīsies, sāks slimot, utt., kad uz temīdas svariem beidzot nonāk viņa darbības, bet godīgam cilvēkam nav nekas slēpjams. Godīgi cilvēki pat aizmirsīs par savām tiesībām uz advokātu, un naivi paļausies, ka par patiesību nav jācīnās.
Domāju, ka smagu kļūdu pieļāva tieši PLL politiķi un pats Šlesers. Ja jau viss ir kārtībā, tad kas traucēja laimīgajam tēvam nostāties parlamenta priekšā un teikt runu, ka neatkarīgi no visiem apstākļiem, viņam nav nekas slēpjams, lai nāk, skata, krata – visus apcirkņus atvērs un visus plauktus parādīs pats. Bet tā nenotika. Lembergs pēkšņi “aizmirsa” sava seifa kodu. Ir izteiktas versijas, ka viņš lūk esot tik “drosmīgs”, ka vienkārši ņirgājas par izmeklētājiem. Visas šīs darbības man nekādi neasociējas ar godīgu cilvēku rīcību.
Es domāju, ka V.Zatlers pieņēma vienīgo pareizo lēmumu, kas pamudina tautu uz rīcību. Bet rīcība nav iespējama bez atkārtotas vērtību revīzijas.
Nav iespējams būt nedaudz blēdim, nav iespējams būt nedaudz melim, nav iespējams būt tikai nedaudz grūtai…
Es domāju, ka parlamenta balsojumos pilnīgi lieka ir balsojuma iespēja “atturos”. Tāda nevar būt likumdevējam, jo likumdevējs nevar būt pasīvs, viņam jāpauž skaidri savs viedoklis – vai “PAR” vai “PRET”.
Es domāju, ka mūsu valstī ir vispārēja godaprāta krīze. Lai arī ilgstoši ir kultivēta iecietība pret aizņemšanos, atrašanos parādos, pārkreditēšanos utt., citiem vārdiem runājot, atbalstīta un popularizēta dzīve uz parāda, uzskatu, ka tas, kas pieļaujams ir parastajam mirstīgajam, pilnīgi nepieļaujami no morāles viedokļa ir likumdevējam, tiesu varas piederīgajam, u.c. amatpersonām. Nu nevar brīvi neatkarīgi lemt, ja esi parādos līdz ausīm.
Ir jāpieprasa pilnīga atklātība un skaidrība no personām par viņu ģimenes un materiālo stāvokli vēl pirms iekļūšanas amatos.
Kā var uzskatīt, ka parlaments ir strādājis labi, ja ēnu un melnās ekonomikas apmēri ir katastrofāli, kad cilvēki ar godīgu darbu nevar nopelnīt sev iztikas līdzekļus, kad ļaudis ir spiesti doties prom no savas zemes, lai pabarotu ģimenes! Kā gan var uzskatīt, ka vara strādā veiksmīgi, ja darba atlīdzība ir 10it reizes mazāka kā pārējā ES, bet cenas uz pilnīgi visiem pakalpojumiem un pārtiku ir tādas pašas vai dārgākas kā citās ES valstīs? Kā var to neredzēt, nesaskatīt un nereaģēt?
Es piekrītu prezidenta viedoklim. Esmu Par Saeimas atlaišanu. Jaunajās ārkārtas vēlēšanās savu izvēli izdarīšu, ņemot vērā divus parlamenta balsojumus: 1) jautājumā par Parex izmeklēšanas komisijas darba neturpināšanu un 2) jautājumā par kratīšanas izdarīšanu Šlesera dzīvesvietās.
Un būs vēl viens kritērijs, kuram pieturos jau sen – nevienu komunistu neatkarīgas Latvijas varā!
Tautai jābeidz vienreiz baidīties un jāsaprot, ka SUNS SPALVU MET, BET TIKUMU NEMET. Kas padomju okupācijas gados bija centīgs komunists un okupācijas varas pakalpiņš, tas tāds ir palicis arī tagad!
Parlaments, kura locekļi nevēlas noskaidrot patiesību, zaudē tautas uzticību un tās dotās pilnvaras. Šāds pilnvarojums ir atsaucams negodprātīgam pilnvarniekam.

Par tiesisku valsti latviskā Latvijā!
29.05.2011

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Informācija

This entry was posted on 29 maija, 2011 by in Mans viedoklis.

Navigācija

%d bloggers like this: