Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Vebināri “Pieaugušo praktisko zināšanu kurss”

Ir 2016.gada augusta vidus. Man ir sajūta, ka esmu sasniegusi tādu personiskās izaugsmes brieduma pakāpi, ka man ir nepieciešams vēl vairāk dalīties zināšanās, lai turpinātu augt.

Tāpēc esmu nolēmusi Jūsu un mana laika un izdevumu taupības nolūkos ik nedēļu satikties te, virtuālajā vidē, izmantojot skype dotās iespējas, ar tiem cilvēkiem, kuriem būtu vēlēšanās iegūt jaunas praktiski pielietojamas zināšanas vai kopā atsvaidzināt jau esošās zināšanas.

Rejs Bredberijs ir teicis: “Kad es biju jauns, es visiem klaji izrādīju savu nezināšanu. Par to mani sita. Ap gadiem četrdesmit es biju uzasinājis savas zināšanas. Bet, ja cilvēks slēpj savu nezināšanu, neviens viņu nesit un viņš nekad nekļūst gudrāks.”

Mūžīgs būs Sokrats ar savu “Es zinu, ka nekā nezinu”.

Savukārt es pati esmu nonāķusi pie atziņas, ka ne izglītībai, ne zināšanām nav nekādas jēgas, ja tās nepalīdz palīdzēt sev un citiem.
Vebināru tēmu, datumu un laiku grafiks vēl tikai top, tāpēc būšu priecīga, ja Jūs interesējošos jautājumus un tēmu jomu man izklāstīsiet elektroniski, rakstot uz manu e-pastu: krista.milberga@inbox.lv
Dalība vebināros būs bez maksas, jo jebkurš jūsu jautājums bagātina arī mani un dod man iespēju meklēt radošu risinājumu. Vebināru tēmu loks neaprobežosies tikai ar juridisku jautājumu risināšanu, bet skars arī vienkāršu sadzīvi, satikšanu ģimenē, ietaupīšanu un vienkārši labāku dzīvi.
Vebināru “Pieaugušo praktisko zināšanu kurss” ciklu esmu iecerējusi uzsākt 2016.gada septembrī, ik nedēļu divus vakarus pa 30 minūtēm katru.
Man nav iespēju satikties ar visiem, kuri to vēlas, bet, pateicoties modernām tehnologijām, es varu tikties online ar tiem, kuriem ir konkrēti jautājumi un mērķi, lai kopīgi meklētu radošus risinājumus it kā pazīstamām un ierastām situācijām, kuras nesniedz vairs gandarījumu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Informācija

This entry was posted on 14 augusta, 2016 by in Mans viedoklis.

Navigācija

%d bloggers like this: