Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Dzimšanas dienā

sky_turtle_by_yuumei-d73e7e0

Šodien ir mana dzimšanas diena.

Pirms daudziem gadiem manas mammas un tēva dzīvē pēc divpadsmit stundu cīņas, ar mammas spēku un Dieva gribu svētīta, šajā pasaulē pa debesu vārtiem ielauzos es.

 

Runā, ka jubilāru sapņi piepildās. Tāpēc šodien kā tālā bērnībā pasapņošu no sirds, par to, ko labprāt gribētu piedzīvot.

Pirmā mana vēlēšanās ir par visiem maniem pašiem tuvākajiem – ģimeni – tēvu, māti, māsām, vīru, bērniem, visiem, kuri piederīgi pie ģimenes visplašākajā šī jēdziena tvērumā – lai Jums visiem stipra veselība un pacietība šai saulē kopā dzīvojot un vienam otru atbalstot! Nekad, nekad, nekad nepadodieties un neļaujiet padoties otram!

Otrā mana vēlēšanās ir par manu tautu – visiem, kuri ir saauguši ar visskaistāko zemi pasaulē – Latviju. Viss plūst, viss mainās. Senās, gudrās un mežonīgās ciltis izaugušas līdz nācijām, apvienojušas spēkus, izveidojot dažādas brīvprātīgas savienības, kuru pamatā kā klints ir solidaritāte. Diemžēl Latvijā uz katrām vēlēšanām kā pēc lietus sēnes izaug jaunas un jaunas partijas. Mūsu mazskaitlīgajai nācijai tā ir vairāk nekā traģēdija – jo vairāk partiju, jo mazāk vienoti mēs esam, jo ievainojamāki esam, jo vieglāk pār mums valdīt. Un nepamet sajūta, ka padomju okupācijas varas ilgās pastāvēšanas princips “skaldi un valdi” tiek gudri un savtīgi darbināts arī šodien.

Tāpēc novēlu visiem spēt apvienot savus spēkus – gudrību, pieredzi un prasmes latviskas un tiesiskas Latvijas izveidošanai, kur godīgam cilvēkam dzīvot būtu visdrošāk. Novēlu spēt apvienoties tiem, kuri to grib, vienā vēlēšanu sarakstā!

Lai arī nav iegūti pierādījumi tam, ka vēlēšanas kaut ko mainītu, darīsim visu no sirds un ar ticību, ka sapņi piepildās.

Visbeidzot trešā mana vēlēšanās – lai visi labie gari, Dievi, aizgājušie senči, zvaigznes, Saule un Mēness, visi vēji, ūdeņi, augi un zeme, kuri apvienojuši spēkus gādā par planētu Zeme, kurai līdzīgas nav nevienas miljoniem gaismas gadu tuvumā, palīdz šodien šai zemē dzīvojošajiem izturēt, lai tauta iet cauri laikiem un pastāv mūžīgi!

 

Tā tam būs būt!

21.05.2014

 

P.s.: Dienasgrāmatas titulbildes autora avots:

http://yuumei.deviantart.com/art/Sky-Tur…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: