Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

E – padoms/konsultācija

E-Konsultācija

Mēdz dzīvē būt situācijas, kad ierīce ar interneta pieslēgumu ir tuvāk nekā advokāta birojs, bet Jums nepieciešama kvalificēta juridiska palīdzība ātrāk nekā variet tikties.

Šādos gadījumos piedāvāju saņemt zvērināta advokāta juridisko palīdzību tieši un personīgi – padomu/konsultāciju elektroniski savā e-pastā!

Atlīdzība par advokātes padomu rakstveidā(honorārs) ir tikai EUR 120,-(viens simts divdesmit eiro). Savukārt advokātes padomu mutvārdos no pirmdienas līdz trešdienai telefoniski valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā un kamēr pasaulē ir spēkā izsludināta vīrusa infekcijas pandēmija, var saņemt bez maksas, bet whatsapp, skype vai mesenger videozvana režīmā advokātes padoms maksā tikai  EUR 100,-(viens simts euro).

Kādēļ tas Jums ir izdevīgi?

Tas Jums ir izdevīgi un ērti, jo

 • atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem Jūs saņemsiet 48-72h laikā pēc rēķina apmaksas
 • saņemto e-padomu/konsultāciju varēsiet vairākkārt pārlasīt, ja nu kaut ko aizmirsīsiet
 • advokāta sniegto padomu/konsultāciju variet saņemt neizejot no mājas un/vai biroja, tādējādi ekonomējot savu un/vai sava uzņēmuma laiku un naudu
 • garantēta konfidencialitāte

Ja vēlaties saņemt šādu palīdzību, tad: rakstiet e-vēstuli uz krista.milberga@inbox.lv vai krista.milberga.km@gmail.com

Vēstulē izklāstiet savu problēmu, jautājumus uz kuriem vēlaties saņemt atbildes vēstulei. Vēlams pievienot dokumentus, kādi ir Jūsu rīcībā par konkrēto situāciju. Tādējādi padoms/konsultācija būs pilnvērtīgāka.

Norādiet savus rekvizītus: (fiziskām personām: vārds, uzvārds, personas kods, adrese, e-pasts; juridiskām personām: nosaukums, reģistrācijas numurs, paraksta tiesīgā persona, juridiskā adrese, bankas rekvizīti, e-pasts), lai varētu sagatavot un nosūtīt Jums rēķinu.

Tas arī viss! 😉

Pēc rēķina apmaksas 48-72h laikā Jūs saņemsiet izsmeļošu zvērināta advokāta juridisko palīdzību padomu/konsultāciju un Jūsu problēmsituācijas izvērtējumu abpusēji saskaņotā veidā un laikā!

P.S.: Studentiem, uzrādot studenta apliecību, un skolēniem, uzrādot skolēna apliecību, advokāte sniedz padomu bez maksas. Valstī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā telefoniskas konsultācijas ikdienu no plkst.14.00-16.00 tiek sniegtas visiem bez maksas. 

2 comments on “E – padoms/konsultācija

 1. marija
  8 februāris, 2018

  Labdien ja man ir maz nodrošinātais status jūs arī varētu palīdzēt juridiskorganizācijas palīdzību.

  • advokatslv
   5 augusta, 2018

   Labdien!

   Ja Jums ir trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss un ir nepieciešama juridiska palīdzība kādas tiesiskas situācijas risināšanai, Jums jāvēršas Juridiskās palīdzības administrācijā, lai būtu iespēja saņemt valsts apmaksātu juridisko palīdzību. Saite: http://jpa.gov.lv/valsts-nodrosinatas-juridiskas-palidzibas-veidlapas

   Lai Jums viss izdodas!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: