Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Es redzēju sapnī kā…

“Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums,kas kaitē ASV ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem” – tā domā Eriks Holdners, ASV tieslietu ministrs, par banku sektorā novērotajām kriminālajām darbībām. (Spiegel – Online)

 

http://www.cnbc.com/id/101633128

 

___________________________________________________________________________________________________

 

Redzēju sapni, kurā notika Latvijas amatpersonu kopsapulce “Par kara pieteikumu noziedzībai”, kurā Latvijas ģenerālprokurors (tas bija gados pavisam jauns cilvēks) teica runu Latvijas tautai:

” Esam uzsākuši prokuratūras spēku optimizāciju un darba izvērtēšanu. Mūsu rindās paliks tikai tie, kuri ikvienā lietā vispirms noskaidros PATIESĪBU ar visiem iespējamiem likuma instrumentiem, dodot iespēju ikvienam cietušajam īstenot tiesības uz taisnīgu tiesu. Tikai patiesībai uzticīgie spēj to noskaidrot.

Neviens nav pārāk liels cietumam. Neviena persona vai uzņēmums,kas kaitē Latvijas ekonomikai, nav ārpus likuma. Tas attiecas arī uz lielajiem uzņēmumiem un visām amatpersonām.

Aicinu pieteikties par vainīgiem tos uzņēmējus un personas, kurām ir izdevies izsprukt no atbildības, pateicoties kāda mūsu kolēģa nolaidīgi veiktam darbam. Kukuļdevēji tiks atbīvoti no kriminālatbildības, ja ticami ar ziņām par faktiem uzrādīs amatpersonu, kura pieprasīja un saņēma kukuli. Amatpersonas, kuras būs zaudējušas uzticību, tiks nekavējoties brīvlaistas no amatiem, bez iespējām tajos atgriezties”

Blakus viņam stāvēja gados jauns Latvijas tieslietu ministrs un tikpat gados jauns Augstākās Tiesas priekšētājs, viņiem roku paspieda iekšlietu ministrs un pašvaldību lietu ministri, kuri jau bija parakstījuši līgumu par rīcību sabiedrības interesēs visās publiskās vietās: policijās, valsts un pašvaldību uzņēmumos, parkos, skvēros, tirgos, izglītības iestādēs un rotaļu laukumos, uz ielām būs videonovērošanas kameras, kuru dati tiks saglabāti, lai likumsargi varētu noskaidrot patiesību.

__________________________

Ja sapnis kļūtu īstenība…

varbūt tad mums piedzimtu cerība, ka arī Latvijā ir iespējama taisnīga darba alga.

P.s.: Tas taču nav tas pats, kas šie Žanetes Jaunzemes-Grendes līdzcietīgie murgi, kas publiskoti 2010.gada 28.aprīlī laikrakstā Dienas Bizness: http://www.db.lv/citas-zinas/jaunzeme-grende-kukuldosanu-izbeigtu-amnestija-221961

4 comments on “Es redzēju sapnī kā…

 1. Alda
  18 oktobr, 2016

  Lielisks sapnis!Tikai darbībā var sapņus īstenot….:)!!!

 2. Andris Jermacāns
  29 janvāris, 2018

  Man vienmēr ir paticis Jūsu ideālisms. Es pats arī esmu centies dzīvē būt pozitīvs cilvēks. Vēl jo vairāk, savā dzīvē esmu nelabojams optimists, bet…. Visā šajā sapnī ir tikai viena laba ideja, tas ir, gados jauns … un visi tie uzskaitītie personāži. Realitātē es neticu ne vienam no viņiem. Vēl jo labāk – tagad Latvijas varas vīru un varas sievu praksē ir iegājies, ka visai sabiedrībai tiek pausts cik viņi ir svarīgi un nozīmīgi valsts pārvaldē un tiek piešķirta sita vieta … piemēram, Latvijas Gāzē ))) Veiksmīgu Jums dienu! Un neticiet sapņiem… )))

 3. Dainis.
  18 maija, 2019

  Lai kas notiktu, viss ir mūsu rokās.
  Nav jau tā, kā cerībā paliek sapņos, bet tajā, cik daudz pūļu un kā ticībā to veicam.
  Ikviens pilsoniskā solis svarīgs Latvijas Valsts izaugsmei,tādai, kāda iepriekšs nekad nav bijusi un nekad pēc mums nebūs.
  Jo ir laiks,šeit un tagad.
  Nekas un neviens nevar grozīt lēmumus tā, kā tas, kas ir pār visu un visiem šai pasaulē.
  Tikai cerība, ticība un mīlestība, var glābt likteni šodien.
  Es aicinu Jūs visus, tautiešus un pārējos, kas sirdī tic,cer un mīl šo zemi,valsti, lai būtu gods atstāt mantojumā nākamajai paaudzei.

  Ar cieņu, latviešu tautas pilsonis.

  Paldies.

 4. Juris
  8 augusta, 2019

  Brīnišķīgs sapnis. Lai izdodas to kādreiz īstenot.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: