Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Iesniegums skolai izbeigt faktisku prettiesisku rīcību

Šodien, 2012.gada 27.augustā, es, četru bērnu māmiņa un individuāli praktizējoša zvērināta advokāte,  nolēmu izmantot savas likumīgās tiesības un izpildīt savu vecāka pienākumu – rūpēties par savu bērnu likumīgo tiesību un vajadzību ievērošanu,aizsargāt viņus pret jebkuru prettiesisku rīcību, un vispirms vērsties pie pašvaldības dibinātām skolām, kuras ir publisko tiesību subjekti, ar prasību nekavējoties izbeigt ilgstošu prettiesisku rīcību – pieprasot bērniem iegādāties mācību līdzekļus par vecāku naudas līdzekļiem.

Zemāk variet iepazīties, izlasīt iesniegumus skolai un lietot tos arī savu bērnu tiesību aizsardzībai. Variet tos arī lejupielādēt, nospiežot kursoru uz dokumenta.

Iesniegumi izdrukājami divos eksemplāros katrs, abi parakstāmi. Viens iesnieguma eksemplārs iesniedzams skolas kancelejā, uz sava eksemplāra iegūstot atzīmi par sanemšanu/nosūtāms mācību iestādei pa pastu ar ierakstītu vēstuli ar paziņojumu, adresējot personīgi iestādes vadītājam – skolas direktoram/ nosūtāms elektroniski un parakstāms ar elektronisko parakstu.

Saprotamu iemeslu dēļ savu bērnu vārdus, uzvārdus esmu aizklājusi, lai pasargātu viņus no uzbrukumiem interneta publiskajā telpā.Varbūt kādu moka jautājums: Vai advokātei Milbergai nav, ko darīt? Atbildu: Advokātei Milbergai ir ļoti daudz, ko darīt, bet bērnu tiesības visu advokātes Milbergas vajadzību sarakstā ir pirmā vietā, jo tās ir PRIORITĀRAS.

Es nepadošos un izmantošu visus likuma instrumentus, lai aizsargātu savus bērnus no pieaugušo patvaļas un izbeigtu atklātu tiesību nihilismu Latvijas Republikā.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: