Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Juvenālā justīcija pie mums LV jau ir realitāte

Lai arī tas ir krieviski, noskatieties!

Lai cik skumji man kā advokātam nebūtu to teikt, bet pie mums tā jau ir realitāte.
Esiet modri! Sargiet sevi, savus mīļos un savas ģimenes!

Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas iecere par agresivitātes birkas piekarināšanu bērniem un ģimenēm(pirms tam tās ar valsts varas organizētiem un plānotiem pasākumiem pieradinot pie patērētāja domāšanas), kurām patiesībā nepieciešama palīdzība, manuprāt ir šī plāna sastāvdaļa.

Ļoti satraucošas ir ziņas par pieaugošo šķirto laulību skaitu Latvijā. Bieži vien ģimenes iziršanas pamatā ir maksātnēspējas, parādi, šķirta dzīve parādu segšanas dēļ, darba zaudēšanas un neatrašanas Latvijā dēļ. Lieki piebilst, ka bērni tad tiek rauti uz pusēm, bet, arvien biežāk gadās, ka tos atņem arī abiem vecākiem. Vēl vairāk nekā satraucoši ir bez vecāku gādības palikušo bērnu dzīve pēc pilngadības sasniegšanas, kad aprūpe audžuģimenēs izbeidzas, un pašiem jāuzsāk dzīvi no nulles, lai gan ne profesijas, ne ienākumu (ienākumi GMI 40,- LVL/mēnesī), bet gadās, kad tāds jaunietis jau ir kļuvis par māti vai tēvu. Tad valsts maksā bērna kopšanas pabalstu LVL 50,- līdz bērna gada vecumam, no 1-2 gadiem 30,-LVL, pēc tam tik ģimenes valsts pabalstu LVL 8,-, un darba stāžs jau vēl nav nekāds un sociālās iemaksas arī ne. Bet, ja jaunietim izdodas turpināt mācības un saņemt stipendiju 7,-Ls, tad GIM par šo summu tiek samazināts. Pašvaldība piešķir sociālo dzīvokli, par kuru tomēr ir arī jāmaksā. Bet kā lai šis jaunietis dzīvo, no kā lai viņš pārtiek, un kā lai pabeidz mācības un uztur arī savu bērniņu? Valsts atbalsta mehānismu šādiem jauniešiem nav,  tuvākā laikā arī nebūs, jo kā izteicās Ilze Viņķeles kundze : “Mums ir arī bezcerīgo grupas”. Toties mums ir tiesu varas sistēma ar to izmantojošo bāriņtiesu, tās atbalsta iestādēm, piem. Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, u.c.

Bieži vien saskaroties ar bērna aprūpes atņemšanas lietām, aizgādnības atņemšanas lietām, audžuģimenēm nodarītajām pārestībām, kad ilgstoši (piem.10 gadus) audžuģimenē dzīvojošus bērnus, bez acīmredzama un likumīga pamata izrauj no audžuģimenes, lai pēc tam kā preci piedāvātu ārzemju adoptetājiem(no paša bērna stāstītā)… es raugos uz amatpersonām – necilvēkiem, un domāju… cik veikli, aizslēpjoties aiz likumu pantiem, sarakstot protokolus, viņi rīkojas pretēji maza bērna interesēm, faktiski saplosa viņa dvēseli lupātās, iznīcina ticību taisnīgumam. Neviena bāriņtiesa Latvijā neveic bāriņtiesu sēžu audio/video ierakstus, nefiksē savas darbības, tiesā nākas sastapties ar sagrozītiem faktiem, apmelojumiem, pat bērnu parakstu viltojumiem uz vecākus apmelojošiem dokumentiem; mazos bērnus pārstāv īpašie pilnvarotie, kuri acis nemirkšķinot, bērnam klāt neesot, melo. Paveicas, ja nepilngadīgais ir klāt un var piedalīties tiesas sēdē vismaz kā klausītāji. Jāatzīmē, ka bāriņtiesas parasti ir pret to. Reti nākas sastapties ar šajā sistēmā strādājošiem ļaudīm, kuriem patiesi rūp savu klientu liktenis, kuri mīl likteņa pabērnus, un vēlas viņiem palīdzēt. Biežāk nākas raudzīties viņu tukšajās un neko nejūtošajās acīs, kurās labākā gadījumā nebūs nicinājuma, naida un riebuma pret sociāli mazaissargātajiem cilvēkiem.

Protams, ka ir arī bāriņtiesas, kuras godīgi strādā.

Mīļie mani tautieši, vienkārši cilvēki, bērni un jaunieši, lūdzu apgūstiet savus mobilos telefonus līdz tādai pilnībai, lai Jūs ne tikai mācētu nofotografēt savus mīļos, dabu, ekskursijas, notikumus prieka mirkļos, bet arī nenokavētu nospiest ieraksta pogu, tiekoties ar amatpersonām un amatus ieņemošajiem! Lai amatpersonu nelietībām nebūtu iespējams nenākt gaismā!

Lai augstākie spēki mūs pasargā no izglītotiem neliešiem un neizglītotiem, amatos esošiem neliešiem!

3 comments on “Juvenālā justīcija pie mums LV jau ir realitāte

 1. AUDŽU MAMMA
  20 marts, 2013

  http://www.tv3play.lv/play/303290/?autos…

  KRISTA PALĪGĀ!!!!!!!!!!!! ŠAI ĢIMENĪTEI
  SIŽETS SKATĀMS NO 14 MIN.

 2. Šīs šausmas izceltas un ieceltas šeit: http://youtu.be/1poX-TnVsQg
  Te par to rakstīju savā nblogā: http://blogs.krustaskola.lv/archives/16537
  Arī zināmo Žannas Pilsētnieces lietu sāka mana ģimene, Žanna dzīvoja mana dēla ģimenes kaimiņos. Pieslēdzās arī Im.Parādnieks. Buksēja viss un tā arī no vietas nav nekas izkustējies. TVF fronteniece gleznotāja Aija Zariņa uzņēmusies vadīt ātrās reaģēšanas vienību bāriņtiesu terorizēto bērnu un ģimeņu aizstāvēšanai. Krista, pa vienam režīms apvāks visus. Neviena partija nevienam vairs nepalīdzēs. Tautai sev jāpalīdz pašai. Šis laiks ir vairāk, kā pēdējais, jo pēdējais jau bija pirms 10 gadiem.

 3. agita
  10 maija, 2014

  Es lūdzos par jums Krista un ja vajag esu gatava palīdzēt kā varu. Jo drīz ņems ārā bērnus no normālām labvēlīgām ģimenēm , ja ledusskapī būs 3. apelsīni tad mēs nespējam pienācīgi nodrošināt savus bērnus,ja 6. tad pārlieku liela mīlestība.Bērnam atnāks pakaļ kaut vai naktī un bez tiesas lēmuma savāks, ja uz viņu stāv rindā kārtējais ES, Amerikas, Kanādas, Austrālijas pilsonis. Šajās valstīs un ne tikai šajās ,ir izaugušas ne viena vien paudze sexuāli morāli izvaroto bērnu.Tas ir tikai sākums. Lai augstākie spēki mums palīdz cīņā ar šo ārprātu.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: