Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Nekad nevar būt gatavs tam, kam neesi gatavojies

NA tieslietu ministri ir bijuši tādi inteliģenti klusētāji – gan Latvenergo 3 mio lieta kad bija, gan Liepājas Metalurga lietā kā galvojuma līguma slēgšanas procesā, tā arī pēc tam, gan tad, kad vienā naktī VK privātai A/s Parex bez Saeimas akcepta un grozījumiem Budžeta likumā pārskaitīja 200 miljonus valsts naudas, un palīdzība bankai tautai izmaksāja krietni dārgāk kā solīja “spečuki”, un klusē tagad, kad banku, kas tautai izmaksāja ap 2 miljardi EUR, grib pārdot par 113 miljoniem euro, piesedzoties ar nepielaides skandāliņu.

Kas ir 113 milj. eiras par banku, kad nieka villas Jūrmalā maksā pāris miljonus?

NA tagad atkal klusē, kad ministru kabinets nepilnā sastāvā slepeni noņemas ar tautas apmaksātu vērtību iztirgošanu. Gribas noticēt, bet kaut kā nespēju.

Atkal pietrūkst drosmes saukt lietas īstos vārdos. Būdami ilgstoši politiski mantiskās spēles dalībnieki, NA šobrīd acīmredzami tiek nosēdināta uz rezervistu soliņa. Tā ir cena par to, ka spēles laukumā nepietiekami nikni cīnījies par savu komandu, saviem it kā principiem, nepārķēri pārķeramās bumbas, neuzņēmies atbildību, nesauci lietas īstajos vārdos, kas pilnīgi noteikti viss bija iespēja pretiniekam. Tādi netiek paturēti laukumā, jo skatītājiem tāda spēle nav interesanta, kas nozīmē arī mazāk pārdotu biļešu. Un nav no svara, ka spēļu rīkotāji spēlē uz citām likmēm, jo katram jābūt savām.

Kur ir aprēķins, tur vairs kaislībām un patiesām jūtām nav vietas. Un tas nav noslēpjams. Tikai drosmīgie vēsturiski savāc pilnas tribīnes.

Par daudz gļēvuma izšķirošos mirkļos liek īkšķim zibens ātrumā triekties uz leju.

Es tikai vēlos noskaidrot, vai, ja un ar kādiem instrumentiem LV aizsargā savu tirgu, savu teritoriju, savu pilsoni?

Brīžiem šķiet, ka LV ir sajūsmā par iespēju izūtrupēties, ka tik “nauda ķešā skan”.

Tai pašā laikā, ir acīmredzami, ka esam krāšņu ilūziju gūstā.

Kam gatavojas Latvija?

Ja UK jau paziņojusi, ka KF militāra iebrukuma gadījumā NATO nav šobrīd tik stipra, lai pretotos, tad LV jābūt gatavai, ka atrunas jau šobrīd gatavas.

Nekad nevar būt gatavs tam, kam neesi gatavojies.

01.08.2014

P.s.: Viss tiek iepazīts salīdzinājumā.

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: