Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Notikumi no 10.09.2012-16.09.2012

Es esmu ārkārtīgi pacietīga, jo zinu, ka galu galā sasniegšu, ko vēlos.
Sieviete, kas zina kādas problēmas rodas, vadot mājsaimniecību, labāk sapratīs, kādas problēmas rodas, vadot valsti.
Ja vēlies citiem patikt, tad tev ir jābūt gatavam uz kompromisiem jebkurā laikā, un tu nekad neko nesasniegsi.(Margareta Tečere)

Šī nedēļa bija lieliska. Manuprāt kompromisi nav pieļaujami ar likumpārkāpējiem. Ar likumpārkāpējiem, protams, iespējams izlīgt, BET izlīgums savukārt iespējams tikai, ja likumpārkāpējs ir atzinis savu vainu.
Ne velti zinātnieki saka, ka fizika ir it visā. Un patiesi – jūra nevar pastāvēt bez pilieniem; ar dziksteli vien var pietikt, lai izceltos ugunsgrēks; bet Arhimēdam bija nepieciešams tika viens punkts, lai paceltu pasauli – “Dodiet man atbalsta punktu un es pacelšu visu pasauli”.
Tomēr arvien jāteic, ka svarīgi arī, lai būtu īstais laiks, un īstā vieta. Nekas dzīvē nenotiek tāpat vien.
Šonedēļ Valmieras sākumskola beidzot izsniedza manai meitai skolas bibliotēkas angļu valodas mācību grāmatu. Šonedēļ Valmieras Valsts ģimnāzija izsniedza angļu valodas mācību grāmatu otrai manai meitai. Ticu, ka jaunnedēļ angļu valodas mācību grāmatu izsniegs arī trešai manai meitai.
Prieks saņemt ziņas no daudziem vecākiem, ka dažādās skolās pēkšņi vairs nav vecākiem jāpērk grāmatas un darba burtnīcas, pēkšņi netiek pieprasīti naudas maksājumi. PĒĶŠŅI nauda visam ir ATRADUSIES! Tas tikai nozīmē to, ka, ja grib, tad var ievērot likumus un var ievērot pat vismazākaizsargātāko – bērnu tiesības.
Paldies Tiesībsarga Jura Jansona birojam par atbalstu un konsekvenci! Paldies maniem bērniem, kuri kritiski vienmēr ir izvērtējuši katru manu vārdu, sekoja katram manam vārdam, nekavējoties noskaidrojot neskaidro; paldies manam vīram, vecākiem un māsām, PALDIES PAR ATBALSTU!
Paldies tiem visiem vecākiem, kuri vismaz nemeta ar akmeni brīdī, kad kāds ir uzdrošinājies iestāties arī par viņu bērnu tiesībām. Paldies arī tiem, kuri akmeņus netaupīja un netaupīs laikam NEKAD; kuri jūtas stipri tik vien tad, kad ienirst pūlī un nav svarīgi, par ko ir pūlis.
Lai nu kā – šī bija notikumiem bagāta nedēļa, pilna emocionāliem pārdzīvojumiem. Esam tikai ceļa sākumā…
Un ceļu veiks tikai tas, kurš ies.

One comment on “Notikumi no 10.09.2012-16.09.2012

  1. dachinja
    18 septembra, 2012

    Lieliska ziņa! Apsveicu!

    Ceļu tiešām veiks tas, kurš ies.

    Un likumi IR jāievēro visiem, bez izņēmuma.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: