Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Par burvju krustiņiem jeb diena pēc rītdienas

Latvija. 2012.gada 18.februāris.

Diena, kad notiks brīnumi.

Diena, kad katra LR pilsoņa krustiņš referenduma biļetenā viņu pārvērtīs par DROŠSIRDI uz laiku laikiem. Par DROŠSIRDI, kura sirds un rīcība ir brīva. Par DROŠSIRDI, kuram pietiek drosmes sekot savai sirdij, sirdsapziņai.

Turpmāk ikviens iestāsies par patiesību, atturēs sevi un savu tuvāko no krišanas kārdinājumā “ietaupīt”, pērkot kontrabandas degvielu, atturēs sevi un savus tuvākos no smēķēšanas, dzeršanas, no nelietību piesegšanas, turpmāk tas pēdējais būs tas pirmais.

Turpmāk ikviens savu balsi un valodu nekavēsies IK DIENAS lietot godīgas kārtības iedibināšanai, lai Latvija būtu valsts, kurā patiesi ikviens varētu brīvi paust savas domas, nebaidoties no savas citādības, lai Latvija ir valsts, kurā godīgs darbs būtu vienīgais labklājības avots.

Turpmāk ikviena rīcības vadmotīvs būs taisnīgums.

Turpmāk IKVIENS darīs visu, lai neviens viņa ieraudzīts noziegums, blēdība, krāpšanās vai vienkārši netaisnība nepaliktu bez taisnas tiesas nenovēršama soda.

Turpmāk valstsvīri un visi Latvijas ļaudis nezags, nekrāpsies, nemelos un ar savu klusēšanu neatbalstīs netaisnību, jo viņi tagad zina, kā izlietot savu balsi.

Ar 2012.gada 18.februāri Latvijā sāksies JAUNI LAIKI!

Lai vara piesargās varu izlietot nelietīgi, jo tauta ir apvienojusies godīgas kārtības iedibināšanai. Lai piesargās visi darba devēji, kuri nesamaksā ļaudīm par darbu, lai piesargās visi shēmotāji, lai piesargās visi mazie un lielie blēdīši.

Turpmāk tauta gribēs zināt un pieprasīs patiesību no valstsvīriem par viņu darījumiem.

Turpmāk tauta gribēs zināt patiesības noslepenošanas iemeslus.

TURPMĀK TAUTA iebildīs un atlaidīs varu, kura apgalvos, ka miera nodrošināšanai nepieciešams karš. Turpmāk bērnu intereses un tiesības patiesi būs prioritāras, kā to paredz Bērnu tiesību aizsardzības likums.

TURPMĀK TIKAI GODĪGS DARBS BŪS VIENĪGAIS LABKLĀJĪBAS AVOTS.

Turpmāk IKVIENS uzskatīs par savu pienākumu DOMĀT, lai gan šobrīd tās vēl ir tikai TIESĪBAS. Turpmāk viss būs CITĀDI. UN TAD Latvija būs zeme, kuru par savu piedzimšanas un dzīves vietu izvēlēsies arvien vairāk bērnu, Latvijā atgriezīsies aizklīdušie un izmisušie, Latvija būs miera osta pasaules drosmīgākajiem un taisnīgākajiem gaismas bruņiniekiem. TAD LATVIJĀ BŪS LABKLĀJĪBA! Latvijas gaisma tad kliedēs pasaules tumsu!

Neticami, ka esmu to piedzīvojusi, bet BRĪNUMS NOTIKS JAU RĪT!

Bet parīt… es kā arī nu jau daudzi mani domubiedri tāpat kā vakar un ŠODIEN, turpināšu klauvēt pie cilvēku sirdsapziņas, centīšos noskaidrot patiesību, un stāvēšu PAR GODĪGU KĀRTĪBU. UN LŪGŠU GAISMAS SPĒKUS, LAI ARVIEN PIETIEK DROSMES SEKOT SAVAI SIRDIJ!

Valmierā, 2012.gada 17.februārī

Četru bērnu mamma, Zvērināta advokāte Krista Milberga

 

Pirmpublicējums 2012.gada 17.februārī.

One comment on “Par burvju krustiņiem jeb diena pēc rītdienas

  1. juris
    5 jūnija, 2014

    Vai jús vél dzíva ?Daudzi tádi raksti nepatiks pieméram ÁBOLTINJAI ,UN 80 % MÚSU VALDÍBAS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: