Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Par jaunām sirdīm, tagadni un nākotni

“LV ir divreiz vairāk skolotāju uz vienu skolēnu nekā vidēji Eiropā,kas ar prātu nav aptverams. Jums vajadzētu būt labākajai pamata un vidējai izglītībai pasaulē!” AS “Ventspils nafta valdes priekšsēdētājs Saimons Bodijs intervijā žurnālam “Rīgas laiks” 2013/aug. http://www.rigaslaiks.lv/
Tā vietā Latvijā 30 000 jauniešu nemācās, nestrādā un neapgūst arodu http://www.delfi.lv/news/national/politi….
Tā vietā Latvija turpina noasiņot – cilvēki aizbrauc, zaudējot ticību.
Tā vietā ģimenes tiek dauzītas vārda tiešā nozīmē – ar dažādu līmeņu uz telefonziņojumiem un nerakstītām vienošanām un norunām sacerētiem “ziņojumiem” uzblīdušā valsts un pašvaldību personāla  sējumu sējumiem administratīvās, civilās un krimināllietās, bērni izrauti no ģimenēm, pakļauti neregulētu krīzes centru darbībai un mētāti no vienas iestādes uz otru, turklāt vēl atrodas taču vilinātāji braucieniem uz ārzemēm, tagad īpaši uz ASV, kur dzīve “labāka”. Tai pašā laikā vecākiem tiek liegta saziņa ar bērniem, tiek ietekmēts bērnu viedoklis, vai pat sagrozīts bērnu viedoklis.
Kā vārdā? Kā interesēs? Kas to finansē?
http://www.social.lv/portal/nozare/berni…
Latvijai nav nekādas jaunatnes un valsts nākotnes politikas. Bet varbūt es kļūdos? Politika ir, bet ne Latvijas valsts un tautas interesēs. Tiek realizēta citu valstu interešu īstenošanas politika.
Statistika ir skarba – attīstītās valstis noveco, bērni nedzimst. Šodien notiek ciniska cīņa par nākotni, kas ir bērnu rokās. Kurai valstij būs vairāk bērnu, tai arī būs nākotne.
Politiķi uz katrām vēlēšanām piekopj K.Skalbes “Kā es braucu ziemeļmeitas lūkoties” mollīgās aicinošās dāmas “…nāc es tev parādīšu…” viltus ievilināšanas politiku.  Izglītības sistēma savukārt ir pati mollīgā dāma.

Pilnīga katastrofa,kas sakņojas negausīgā alkatībā, kas kļuvusi par atkarību.
Vienīgā cerība uz Laimi, kura varbūt varētu snaudošajam vairākumam likt nosapņot sapni par RĪCĪBU.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: