Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Par likumprojekta “Grozījumi Bāriņtiesu likumā” 3.las.kustību

Cuskas

Jau rakstīju par to, ko dara Latvijas Saeimas deputāti Latvijā, kamēr Ukrainā ir kara draudu apstākļi.

Šodien 2014.gada 5.martā plkst.15.51 uz savu savu elektroniskā pasta adresi: krista.milberga@inbox.lv saņēmu Labklājības ministrijas Bērnu un ģimenes politikas departamenta vecākās referentes Kristīnes Ventas-Kitteles šāda satura uzaicinājumu dalībai Labklājības ministrijas organizētajā sanāksmē š.g 13.martā no plkst. 14:30 līdz 16.00 (Skolas ielā 28, Rīgā, 3.stāva zālē), lai kopīgi vienotos par labāko risinājumu kaut kam:

“Labdien!
Ņemot vērā Saeimas Juridiskajā komisijā likumprojekta „Grozījumi Bāriņtiesu likumā” (Nr.414/Lp11) izskatīšanas laikā izskanējušās šaubas par bāriņtiesas pieņemtajiem vienpersoniskajiem lēmumiem u.c., Labklājības ministrija organizē sanāksmi, kas notiks š.g 13.martā no plkst. 14:30 līdz 16.00 (Skolas ielā 28, Rīgā, 3.stāva zālē), lai kopīgi vienotos par labāko risinājumu. Lūdzam rast iespēju līdz š.g. 10.martam elektroniski nosūtīt apstiprinājumu par dalību sanāksmē.
Pielikumā: Priekšlikumu tabula:3.lasījumam.
(See attached file: tresais.las_tabula).
Ar cieņu,
Kristīne Venta-Kittele
Bērnu un ģimenes politikas
departamenta vecākā referente
Labklājības ministrija
Skolas iela 28, Rīga, LV-1331
Tel. 6702161”.

Nupat Labklājības ministrijai , izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus, iesniedzu ar drošu elektronisku parakstu, kas satur laika zīmogu, parakstītu atbildi uz augstākminēto.

Lasīt te: Advokata_atbilde_LMministrija_BTL

Labklājības ministrijas vēstules adresāti uzaicinājumam bez manis bija vēl sešpadsmit sieviešu dzimtas dažādu organiāciju(SOS ciemati, Centrs “Dardedze”, privātpersonas) pārstāvju un institūciju(Valsts Policija, Prezidenta kanceleja, Saulkrastu pašvaldība, Iekšlietu ministrija,Tieslietu ministrija, Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija, Latvijas Republikas Saeima) amatpersonu adresāti.

Iespējams, ka bērnu tēviem ir, ko teikt.

05.03.2014

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: