Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Par solidaritāti likumu ievērošanā

Zagļiem, krāpniekiem un citiem likumpārkāpējiem ar parasti visi, pat cietušie, vainīgi, ka paši zaglīgi un blēdīgi.
Pagaidām nav dzirdēts, ka skolas pašas būtu veikušas aprēķinus, kādi mācību līdzekļi un kādā vērtībā ir nepieciešami uz vienu apmācāmo, lai skola varētu kvalitatīvi realizēt pašas izstrādāto un valstiski akreditēto mācību programmu.
Skolas nav pieprasījušas šos līdzekļus ne valstij, ne pašvaldībai.
Skolas šādus aprēķinus nav likušas priekšā arī vecākiem, lai kopā tad cīnītos par Satversmes 112.panta, Bērnu tiesību aizsardzības likuma 11.p.1.d. un Izglītības likuma 12.p.1.d. konsekventu ievērošanu.
Skolu direktori ar administrācijām ilgstoši un apzināti faktiski organizējuši bailīgos un likumus pilnīgi nepārzinošos (maigi teikts, patiesībā tiesiski analfabētiskos) skolotājus tīšu likumpārkāpumu veikšanā un bērnu tiesību uz bezmaksas izglītību pārkāpšanā.


Vecāki ar savu vecāku “mīlestību” faktiski ilgstoši ir atbalstījuši šo prettiesisko un viņu pašu bērnu tiesības pārkāpjošo situāciju.
Viena nelikumība, rada nākošās, un tā veidojas sabiedrība, kurai uzspļaut uz valsts likumu sistēmu, likumiem , tiesisko kārtību…un cilvēku kā tādu. Un tad nav ko brīnīties par pašu izauklētajiem mazajiem uz likumiem uzspļāvējiem, kuriem nupat jau piekarinās agresivitātes birku.
Vēlreiz aicinu visus, vispirms jau kolēģus juristus, bērnu vecākus, atjēgties, un vienreiz beidzot solidarizēties ar patiešām likumīgu, saprātīgu un taisnīgu Tiesībsarga pozīciju par konsekventu likumu ievērošanu Latvijas Republikā, jo tikai tā iespējams patiesi cienīt sevi, savu valsti, savus bērnus.

Neatzīta kļūda ir dubultkļūda, nekad nav par vēlu spert pirmo soli pretī citai nākotnei. Vecāki izdariet izvēli, Jūs beidzot neesiet vieni paši! Nepērciet mācību līdzekļus, kad Satversmes (valsts pamatlikums) 112.pants GARANTĒ Jūsu bērniem bezmaksas pamata un vidējo izglītību!

Nespļaujiet pret vēju(nepārkāpiet likumus), tad spļāviens netrāpīs pašiem sejā (nelikumības varbūt neskars Jūs pašus!)!!

P.s.: Darba burtnīcas un mācību grāmatas nepirkšu.Man ir trīs skolnieki, ceturtais rāpo ceļā uz skolu, maksāju nodokļus,ievēroju likumus. Katram jādara savs darbs godīgi! GAIDU NO IZGLĪTĪBAS MINISTRA ROBERTA ĶĪĻA LIKUMU IEVĒROŠANAS SOLIDARITĀTES APLIECINĀJUMU, paziņojot, ka tiks atlaisti to skolu direktori, kuri NEKO nav darījuši Likumības nodrošināšanai.

One comment on “Par solidaritāti likumu ievērošanā

  1. kaspars dimiters (@nebruks)
    23 augusta, 2012

    Pareizi jau un pat sirsnīgi. Bet kā iespējama totāli no sajēgas par savām tiesībām un skolu pienākumiem atmirušos vecākus pēkšņi padarīt modrākus? Kā iespējams pievērst viņu ar sadzīvi, izdzīvošanu aizņemto uzmanību tik nopietniem jautājumiem? Lai to panāktu, jābūt mediju signāliem, intensīvai, regulārai šādas un līdzīgas informācijas transportēšanai līdz vienkāršam vidējam bērna vecākam. Manuprāt, bez visas sistēmas pārlādēšanai, restartam, apvērsumam ar skaidru pēcapvērsuma plānu un tā izpildes metodēm nekas nav panākams. Visa pamatā LV sen nav likums, tā pildīšana vai nepildīšana, bet ekonomiskā sistēma un amorālais haoss viso līmeņos. Ko no kāda vispār vairs var prasīt? Nepārptoti, neesmu agresīvi noskaņots. Žēl to labo pilienu, ko viens otrs malu malās pilina uz pārāk lielā un cietā akmens, kuru vismaz pāris paaudžu laikā pamanāmi izdobt noteikti neizdosies. Bet pēc tam… Pēc tam jau latviski runāsim mazāk, kā angliski vai ķīniski.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: