Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Par tautas tiesībām lemt savu likteni

Neaizmirsti darīt neiespējamo, lai sasniegtu iespējamo. (A. Rubinšteins)
***
Vispirms kāda lieta jaiecer un tikai tad tā var realizēties: sapņi rada īstenību. Neviena lieta, nekas nav radies īstenībā, ja to iepriekš nav izsapņojis, izdomājis, sadzejojis dzīvā cilveka gars un sirds. Domājot par latviešu garīgumu, mani vienmēr aizkustina kāds notikums zemnieku dzīvē: kāds saimnieks Vecpiebalgā, vienā no mūsu materiālistiskākajiem novadiem, 1877.gadā, kad brīva Latvija eksistēja tikai pārdrošu dzejnieku sapņos, testamentā atstājis 20000 zelta rubļu latviešu universitātei!
(Zenta Mauriņa)
_____________________________________________________________

Eiro nepalīdz Latvijai, bet var tai kaitēt, jaunākajā blogā norāda Briselē bāzētās ekonomistu domnīcas Bruegel institūta eksperti. Tāpat Latvija, iestājoties eirozonā, nepalīdz tai, bet var radīt jaunas problēmas. Visu Žanetes Hākas 2013.gada 14.jūnija rakstu, kurā ietverti ekspertu argumenti, variet izlasīt laikraksta Dienas Bizness mājas lapā šeit:
 http://www.db.lv/finanses/makroekonomika…

Tāpēc:

PARAKSTIES! PAR LATU, PRET EIRO! http://parlatupreteiro.lv/ko-mes-pavesti…

KO MĒS GRIBAM PANĀKT?
Biedrības „Par latu, pret eiro”  mērķis ir saglabāt latu kā Latvijas nacionālo valūtu. Šim nolūkam biedrība ir izstrādājusi Satversmes grozījumu projektu un sākusi vākt balsstiesīgo pilsoņu parakstus tautas nobalsošanas rīkošanai.

Tā kā valdošās aprindas cenšas nepieļaut tautas nobalsošanas sarīkošanu, noraidīta biedrības iecere rīkot vienu tautas nobalsošanu par lata saglabāšanu, nosakot, ka nobalsošana jārīko divos posmos:
1. Tautas nobalsošana par iespēju sarīkot referendumu lata saglabāšanai;
2. Tautas nobalsošana lata saglabāšanai.
Biedrība šo absurdo Centrālās vēlēšanu komisijas lēmumu ir pārsūdzējusi Augstākajā tiesā, tomēr vienlaikus uzsākusi parakstu vākšanu pirmās tautas nobalsošanas sarīkošanai. Ja Augstākās tiesas Senāta spriedums būs labvēlīgs, būs iespējams rīkot tikai vienu tautas nobalsošanu.

Lata saglabāšanai pašlaik jāsavāc 30 000 balsstiesīgo pilsoņu parakstu, tāpēc mums nepieciešams arī Tavs atbalsts!

DARBĪBU SECĪBA:

1. IEGŪSTI VEIDLAPU. Veidlapa pieejama biedrības mājas lapā http://www.parlatupreteiro.lv, kā arī biedrības vietnēs sociālajos portālos http://www.draugiem.lv/preteiro un http://www.facebook.com/parlatu.preteiro Izdrukā un izplati veidlapu arī saviem radiem, draugiem un paziņām!

2. IZVĒLIES PARAKSTA APLIECINĀŠANAS VIETU. Nepieciešams noskaidrot sev tuvāko notāru vai bāriņtiesu, kur iespējams veikt paraksta apliecināšanu. Notāru saraksts pieejams http://latvijasnotars.lv/lv/notary/profi… Ja Tavā pagastā vai pilsētā notāra nav, iespējams veikt paraksta apliecināšanu bāriņtiesā. Jautā savā pašvaldībā, par bāriņtiesas atrašanās vietu un tiesībām veikt parakstu apliecināšanu!

3. DODIES PARAKSTĪT VEIDLAPU. Ņem veidlapu, pasi un dodies pie izvēlētā notāra vai uz savas pašvaldības bāriņtiesu. Veidlapu vienlaikus var parakstīt arī vairākas personas, bet katrai personai parakstīšana jāveic notāra vai bāriņtiesas amatpersonas klātbūtnē. Jārēķinās ar valsts nodevu 2,- LVL, kas būs jāmaksā par katru parakstu.

4. NOSŪTI VEIDLAPU BIEDRĪBAI. Parakstu apkopošanu un iesniegšanu Centrālajai vēlēšanu komisijai veiks biedrība „Par latu, pret eiro”, tādēļ veidlapu ar notāra apliecinātajiem parakstiem sūtiet uz pasta abonentkastīti – adrese: a/k 8, LV-1050. Lai mazinātu iespēju, ka sūtījums nesasniedz adresātu, par veidlapas nosūtīšanu lūdzam informēt arī elekroniski uz adresi parlatupreteiro@gmail.com, norādot veidlapas nosūtīšanas datumu, kā arī veidlapu parakstījušo personu vārdu un uzvārdu.

PALDIES PAR ATBALSTU!

Instrukcija un veidlapa izdrukai:
Veicamo darbību apraksts

Paraksta veidlapa

Tātad:

Izdrukājam veidlapu, ņemam pasi, 2,-latus un ejam pie tuvākā notāra parakstīties par tautas tiesībām lemt savu likteni!

Jaunatne, palīdziet saviem tēviem, mātēm, vecmāmiņām, opīšiem, kaimiņiem, draugiem un radiem! Tas ir svarīgi!
Parakstītās veidlapas variet ne tikai sūtīt uz augstāknorādīto biedrības “Par latu pret euro!” abonentkastīti, bet atgādāt arī man personīgi, pirms tam sarunājot laiku pa tālruni 29811852 vai e-pastu:krista.milberga@inbox.lv, kā arī nosūtot pa pastu uz manu prakses vietu L.Paegles ielā 3-3, Valmierā.

Kuriem nav iespēju izdrukāt veidlapu, neuztraucieties – zvaniet, nāciet un Jums būs rokās izdrukāta veidlapa!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: