Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Par vienu neērtu dzīves pamatprincipu

Tiesības izvēlēties nodarbošanos ir pārvērtušās par tiesībām izvēlēties strādāt un nodrošināt pašam savu un citu eksistenci vai nestrādāt un dzīvot uz citu rēķina.

‘Tiesības ir labā un taisnīgā māksla’ (ius est ars boni et aequi) – šīs romiešu maksimas īstenošana praksē nu ir nonākusi bezkauņu rokās. Notiek jēgas sagrozīšana un pamatu graušana.

Uzskatu, ka ir absurdi, ka ar brīvības atņemšanu notiesātie var izvēlēties strādāt viņiem vai nestrādāt laikā, kad atrodas ieslodzījumā, kur viņi ir paēduši, siltumā un tiesīgi saņemt bez rindas primāro medicīnisko palīdzību, kamēr mūsu visu mūžu godīgi strādājušās omītes un opīši ir spiesti sāpēs klibot gadiem, gaidot rindu uz operācijām un nepieciešamajām pārbaudēm. Vai tas ir taisnīgi?

Manuprāt tas nav taisnīgi. Tāpēc domāju, kamēr sajēga “Tikai legāls darbs ir ikviena vienīgais labklājības avots” nekļūs par principu, mūs gaida posts un kapitulācija pilnīgi visās jomās.

Kaut kas jau sen iet greizi, tāpēc mums visiem jāpārlasa Annas Brigaderes “Dievs.Daba.Darbs.” un jāieklausās šī somālieša viedoklī:

http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/57469…

Sevis, savas ģimenes, savas valsts un savas tautas sargāšana un tajā iedibinātās kārtības uzturēšana nav nekāds rasisms. Latvijas patrioti padomju okupācijas gados, kas ilga no 1939.-1990.g. https://lv.wikipedia.org/wiki/Latvijas_o… ,  tika lamāti par fašistiem, tagad par rasistiem, tik tāpēc vien, ka vēlas cīnīties par savām tiesībām pastāvēt savā valstī.

Latvijas patrioti atceras, kā padomju armijas virsnieki ar kundzēm atspēra vaļā mājokļu durvis un ienāca, sakot “Teperj ja tut žitj budu.”

Kurš var apgalvot, ka nekas tāds nenotiks jaunā pakāpē?

Kurš ir tas spēks, kurš Latvijas tautu var pasargāt no tā?

Vācijas ordnungs netiek galā, angļu humors vairs nesmaida, bet Brisele vispār mēma, jo bēgļu ādās ietērpušies kaujinieki droši iet pāri robežām paceltu galvu.

Latvija, ceru, ka Tavs eža kažociņš nav pavisam nodilis.

 

08.09.2015

%d bloggers like this: