Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Sargiet sevi,savus bērnus un savus mīļos!

Vai neiespējami, ka politiķi un varu pārstāvji pierastajās aizkulišu sarunās savā negausīgajā alkatībā vienojušies par labvēlīgas augsnes radīšanu Latvijā, lai cilvēku tirdzniecības pasaules varenie savu kāro roku ieslidinātu arī Latvijas teritoriālajā telpā? Klausies un domā!

1) http://ej.uz/5cr6

2) http://ej.uz/v5sr

Jau šobrīd veselības  sistēma  ir klaji naidīga veselības uzlabošanai. Circenes iecerētā reforma nolems trūcīgus cilvēkus konkrētai bezcerībai. Jau tagad veselības sistēmā valda reāls 21.gadsimta ekonomiskais kanibālisms, jo cilvēka cieņu pazemojoši apstākļi ir visur, izņemot atbildīgo amatpersonu kabinetos – tur ir gan ādas krēsli, gan gleznas, tik neatliek līdzekļu nedz remontiem, nedz gultām, nedz atbalsta personālam un spēcīgiem sanitāriem, nedz ārstēšanai. Izdzīvo informētākais,naudīgākais un par savām tiesībām modrais.Paveicas tiem pacientiem, kuru tuvinieki ir modri.

Pēc elektroenerģijas tirgus “liberalizācijas”, kas izpaužas trīs kasieros, kad elektrību turpinās ražot tikai Latvenergo, politkekonomiskos kriminālos grupējumus, kas pārņēmuši varu šķietami demokrātiskā ceļā, varēs uzturēt mājsaimniecības, kuras,lai nepaliktu tumsā, spaidu kārtā “ekonomiski vardarbosies” pret saviem bērniem, kuru uzturēšanai paliks mazāk naudas kā iepriekš jau tā trūcīgos apstākļos.

Ekonomisko varmāku un augļotāju paradīzes veiksmes stāsts.

13.02.2014

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: