Zvērināta advokāte Krista Milberga

Juridiskā palīdzība Jums ērtā laikā un vietā

Tas notiek TAGAD!

ALENS DALLES(Allen Welsh Dulles),ASV CIP direktors( 1953.-1961.) projektā par nepakļāvīgajām valstīm,1961.gadā, rakstīja sekojošo:

Pienāks laiks,un mēs metīsim visu,kas mums ir:visu zeltu,visu materiālo jaudu,resursus uz cilveku apstulbošanu un apmuļķošanu!

Cilvēku smadzene, apziņa ir spējīga izmainīties.Iesējot tur haosu,mēs nemanāmi nomainīsim viņu vērtības uz viltotām vērtībam un piespiedīsim viņus ticēt šīm viltotajām vērtībām.

Kā?Mēs atradīsim mūsu domu biedrus,savus sabiedrotos šajās valstīs.

Epizode aiz epizodes izspēlēsies grandioza pēc sava mēroga bojā ejas traģēdija pašai nepaklausīgākajai tautai uz zemes. Visādā veidā mēs atbalstīsim un pacelsim tā sauktos māksliniekus,kuri sāks iesēt un iekalt cilvēku apziņā seksa kultu,vardarbību,sadismu,nodevibu – vienvārdsakot NETIKUMĪBU.

Godīgums un kārtīgums tiks izsmiets un nevienam vairs nebūs vajadzīgi, pārvērtīsies pagātnē.Bezkaunība un cinisms,meli un viltus,alkoholisms un narkomānija,dzīvas bailes vienam no otra un bezkaunīgums,nodevība,nacionālisms un tautu naids.

Un tikai nedaudzi,ļoti nedaudzi nojautīs vai sapratīs, kas notiek.Bet šādus cilvēkus mēs noliksim bezpalīdzīgā stāvoklī,pārvērtīsim izsmieklā,atradīsim veidu,kā viņus apmelot un pasludināt par sabiedrības atkritumiem.

Izrausim garīgās saknes,banalizēsim,vulgarizēsim un iznīcināsim tautas tikumības pamatus.Tādā veidā mēs izšūposim paaudzi aiz paaudzes.Ņemsimies aiz cilvēkiem no bērnības un jaunības gadiem un galveno likmi liksim UZ JAUNATNI – sāksim demoralizēt,pavedināt,samaitāt,liksim tai tikumiski pagrimt.

 

P.s.: Šis laiks vairs nav nākotne. Diemžēl nav vēl arī pagātne.Tas notiek TAGAD!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: